Yılmaz Özdil ile Özgür Özel arasında gerilim! Kavga büyüyor!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelmişti.  Bu görüşmenin ardından Yılmaz Özdil ‘Asrın Lideri Özgür Özel’e ‘Koltuk’ Verdi!’ başlıklı bir video yayınlayarak bu görüşmeyi eleştirmişti.

ÖZGÜR ÖZEL’DEN SERT CEVAP!

Özel, Ekol TV’de Armağan Çağlayan’ın “Hepsi Bu Hafta Oldu” adlı programında Yılmaz Özdil’e yanıt verdi. Özel açıklamasında,” “Bu, ‘hatamız nerede’ demek yerine, oy vermeyen seçmene ‘bidon kafa’ diyen zihniyet.47 yıldır ilk kez birinci parti olmamızın sebebi, bu zihniyetten yaşadığımız kopuş.” diye cevap verdi.

YILMAZ ÖZDİL’DEN BİR AÇIKLAMA DAHA!

Yılmaz Özdil ise Özgür Özel’e sosyal medya hesabından yanıt verdi, “Sana bu iftiranı yedireceğim” diyerek tepki gösterdi.

Özdil açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Bütün dünyada, birinci parti olmasına rağmen erken seçim istemeyen ilk ve tek genel başkan” dediğim için, “ Akp’nin dört yıl daha iktidarda kalması için özel çaba harcıyor” dediğim için bana saldıran özgür özel, bu iftiranı sana yedireceğim.

“Bana milletvekiliyken yıllarca “Yılmaz abi” diyen özgür özel, şimdi niye çıkıp iftira attığını -gözlüğü çıkardın ama- gözüne sokacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir